Vrijstaat O. & Kaaitheater

DANSAND! - editie II

DANSAND! - editie II
DANSAND! - editie II

01.07 – 04.07.2010

Festival voor hedendaagse dans op het strand van Oostende

In 2008 verhuisde de Brusselse dansscène voor enkele zomerse dagen naar Oostende om er te dansen op het strand voor de eerste editie van Dansand!, een festival van het Oostendse kunstencentrum Vrijstaat O.

De tweede editie bouwt verder op het beproefde recept met opdrachten aan choreografen, performance-artiesten en dansers, met workshops, dansfilms, dansante interventies in de openbare ruimte, live muziek in de Venetiaanse Gaanderijen, avondvoorstellingen met zicht op zee, etc. door Christine De Smedt & Mette Edvardsen, Sidi Larbi Cherkaoui, , P.A.R.T.S., Les Slovaks, Wim Vandekeybus & Ultima Vez, Barbara Thalassatis, Thierry De Mey e.a.

Het programma werd ook nu samengesteld door Katleen Van Langendonck. Het Kaaitheater organiseert mee. Het complete programma verschijnt begin juni als bijlage bij De Morgen. Meer info op www.vrijstaat-o.be.

AGENDA DANSAND! II

donderdag 1 juli
16u-18u Ariane Loze, MÔWN / Koninklijke Gaanderijen
19u – 23h00 Arco Renz, P.O.P.E.R.A. / nabij meetingpoint Vrijstaat O.
20h00 Sidi Larbi Cherkaoui, Faun + Rein / Podium strand
20h45 Salva Sanchis & Kris Defoort, Come On! Action! / Podium dijk
21h30 PARTS, Drumming / Podium strand
22h30 Mette Ingvartsen & Jefta Van Dinther, It’s in the air / Strand festivalsite
23h00 Film: A Chorus Line / Koninklijke gaanderijen
23h00 David Helbich, Wandeling / Meetingpoint Vrijstaat O.

vrijdag 2 juli
11h00 David Helbich, Wandeling / meetingpoint Vrijstaat O.
15h00 Workshop kinderen / meetingpoint Vrijstaat O.
16u-18u Ariane Loze, MÔWN / Koninklijke Gaanderijen
17h00 Barbara Mavro Thalassitis / Picnic / Strand festivalsite
17h00 Brusseldebat / meetingpoint Vrijstaat O.
19h00 Salva Sanchis & Kris Defoort, Come on! Action! / Podium dijk
19h00 Barbara Mavro Thalassitis, Picnic / Strand festivalsite
20h00 Sidi Larbi Cherkaoui, Faun + Rein / Podium strand
20h45 Les Slovaks, Journey Home / Podium dijk
21h30 PARTS Afstudeercreaties I / Podium strand
22h30 Mette Ingvartsen & Jefta Van Dinther, It’s in the air / Strand festivalsite
23h00 Film: Flashadance / Koninklijke gaanderijen
23h00 David Helbich, Wandeling / Meetingpoint Vrijstaat O.

zaterdag 3 juli
11h00 David Helbich, Wandeling / meetingpoint Vrijstaat O.
15h00 Workshop kinderen / meetingpoint Vrijstaat O.
16u-18u Ariane Loze, MÔWN / Koninklijke Gaanderijen
17h00 Barbara Mavro Thalassitis, Picnic / Strand festivalsite
17h00 Artiestendebat, Meetingpoint Vrijstaat O.
19h00 Barbara Mavro Thalassitis, Picnic / Strand festivalsite
20h00 Ivo Dimchev, We.art.dog.come / Podium strand
20h45 PARTS met Bart Maris en Lander Gyselinck / Koninklijke Gaanderijen
21h30 PARTS Afstudeercreaties II / Podium strand
23h00 Film: Dancer in the Dark / Koninklijke gaanderijen
23h00 David Helbich, Wandeling / Meetingpoint Vrijstaat O.

zondag 4 juli
11h00 David Helbich, Wandeling / Meetingpoint Vrijstaat O.
13h14 - 19h14 Christine De Smedt & Mette Edvardsen, The Long Piece / Strand
16u-18u Ariane Loze, MÔWN / Koninklijke Gaanderijen
19u – 23u Arco Renz - nabij meetingpoint Vrijstaat O.
20h00 Ivo Dimchev, We.art.dog.come / Podium strand
20h45 PARTS met Bart Maris en Lander Gyselinck / Koninklijke Gaanderijen
21h30 Wim Vandekeybus & Ultima Vez & Pawlowskis, What’s the Prediction? / Podium strand
23h00 Film (Gold Diggers of 1933) / Koninklijke gaanderijen
23h00 Slotparty / Meetingpoint Vrijstaat O.